Tel: 12 423 42 62 Tel: 12 634 31 94 Email: camdent.gabinet@gmail.com
Godziny Otwarcia: Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek - 8:00 - 20:00 | Środa - 8:00 - 14:00

Oferta

Protetyka

Najważniejszym celem leczenia protetycznego jest przywrócenie prawidłowej funkcji żucia, mowy oraz pięknego uśmiechu. Korona? most? proteza? Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać optymalny sposób leczenia.

Stomatologia Zachowawcza

Zdrowe, zadbane zęby i piękny uśmiech niech staną się Twoją wizytówką. Lecznie zachowawcze pozwoli Ci zapobiec powikłaniom związanym z chorobą próchnicowa oraz pozwoli zachować własne zęby na długie lata.

Endodoncja

Ostry, samoistny ból nie oznacza jeszcze że ząb nalezy usunać. Lecznie kanałowe to zabieg mający na celu pozbawienie zęba zmienionej chorobowo miazgi i umożliwi wykorzystanie zęba, bądź jego korzenia do wykonania odbudowy.

Chirurgia

Czy usunięcie zęba kojarzy Ci się z bólem i stresem? To już historia! W naszym Gabinecie wykorzystujemy nowoczesne i w pełni bezpieczne środki znieczulające, a także najnowsze techniki zabiegowe które powodują że zabieg przebiega bezstresowo.

Implanto-Protetyka

Braki w uzębieniu to już żaden kłopot. Dzięki nowoczesnym procedurom oraz materiałom implantologicznym jesteśmy w stanie odbudować pojedyńcze oraz rozległe braki w uzębieniu bez konieczności ingerowania w zęby zdrowe.

Profilaktyka

Systematycznie przeprowadzane profesjonalne zabiegi profilaktyczne w naszym gabinecie wraz z dostosowaniem się pacjenta do wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji gwarantują zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym piękny uśmiech..

Wybielanie Zębów

Białe zęby i piękny uśmiech to wizytówka każdego z nas. Spośród czynników stanowiących o atrakcyjności uśmiechu biały kolor zębów odgrywa najważniejszą rolę poprawiając samopoczucie, pewność siebie, a nawet ułatwiając zdobycie pracy.